Posted on

Doskonała jakość i niezawodność – postaw na stałe instalacje multimedialne AV firmy SQM!

Firma SQM jest liderem w branży stałych instalacji multimedialnych AV, a wszystko dzięki temu, że działają na podstawie najnowszych technologii i rozwiązań. Ich doświadczenie i ogromna wiedza gwarantuje klientkom i klientom sprzęt najwyższej klasy, które działają nienagannie i dostarczają niezapomnianych wrażeń. Instalacja AV musi być odpowiednio przygotowana i zaprojektowana, ponieważ tylko dzięki temu wydarzenie będzie na najwyższym poziomie. Decydując się na współpracę z nimi, możesz mieć pewność, że będziesz miała lub miał stały, bezproblemowy kontakt z ich doświadczonymi fachowcami. Tworzenie stałych instalacji multimedialnych AV to ich największa pasja i misja.

Profesjonalna instalacja AV – stwórz innowacyjne rozwiązania AV dopasowane do Twoich potrzeb!

Profesjonalna stała instalacja AV stanowi doskonałe rozwiązanie do unowocześnienia różnych przestrzeni. Dotyczy to zarówno sklepów, galerii handlowych, jak i siedzib firm. Jeżeli chcesz, aby Twoja instalacja AV była dostosowana do Twoich wymagań, to postaw na współpracę z firmą SQM! Ich podejście do klientek i klientów jest zawsze indywidualne, a podczas montażu uwzględnią metraż, wysokość pomieszczenia oraz warunki akustyczne, aby zapewnić jak najlepsze rezultaty. Celem ich działania jest zapewnienie Tobie nie tylko wysokiej jakości dźwięku i obrazu, lecz także estetycznego wkomponowania sprzętu w otoczenie.

Profesjonalny montaż i wsparcie techniczne kluczem do udanego i niezapomnianego wydarzenia!

Jednym z projektów w zakresie stałych instalacji AV, która firma SQM może się pochwalić, jest realizacja w największym centrum handlowym w Poznaniu – Posnania. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu umieścili tam wysokiej klasy ekrany LED, w tym największy w Europie transparentny ekran eliptyczny! Przechadzając się po galerii, możesz zauważyć ściany wideo i tablety, które umożliwiają Ci szybkie odnalezienie potrzebnego sklepu lub asortymentu.