Posted on

Smartfon – kieszonkowy komputer

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak mogłoby wyglądać Twoje życie bez towarzyszącego Ci nieustannie smartfona? W dzisiejszych czasach to prawdopodobnie prawie niemożliwe. Na naszych telefonach, które przejęły już funkcje kieszonkowych komputerów, wykonujemy różnorodne czynności, od wysyłania e-maili, przez tworzenie dokumentów, aż po zawodowe kontakty. Są nie tylko źródłem rozrywki, ale również miejscem pracy. Dzięki nim mamy możliwość korzystania z internetu właściwie zawsze i wszędzie, bez konieczności sięgania po nieporęczne komputery. Dlatego właśnie kluczowe staje się dziś znaczenie aplikacji mobilnych.

Coś dla przedsiębiorców

Wszystkie wskazane prawidłowości powinni mieć na uwadze przedsiębiorcy, którzy pragną poszerzyć działalność swojej firmy, pozyskać nowych klientów lub zdobyć popularność w sieci. W osiągnięciu tych celów pomoże im firma Thinq działająca w Poznaniu: www.thinq.pl/. Współpracując z partnerami z różnych branży, proponujemy usługi dostosowane do potrzeb rynku i indywidualnych wymagań naszych klientów. Naszym celem jest dostarczanie rozwiązań pozwalających czerpać korzyści z wykorzystywania IT w biznesie. Zajmujemy się tworzeniem aplikacji mobilnych i stron WWW, a także pisaniem oprogramowania, oferujemy też autorski system CMS. Wykorzystujemy najnowsze technologie, które gwarantują naszym klientom bezpieczeństwo.

Co nas wyróżnia?

Nasze aplikacje mobilne charakteryzują się łatwą i intuicyjną obsługą, wygodą korzystania oraz efektownym, a jednocześnie estetycznym wyglądem. Równocześnie dbamy o to, aby były dostosowane do wszystkich indywidualnych potrzeb i spełniały oczekiwania klientów od początku projektu, aż po zakończenie jego realizacji. Dzięki doświadczeniu, wiedzy i znajomości rynku nasze usługi doskonale wpisują się w wymagania przyszłych użytkowników, zapewniając im wygodę użycia i przyjemność z korzystania. Wszystko to sprawia, że przedsiębiorcy mogą rozwijać swoje firmy i wprowadzać w życie nowe, nawet najbardziej oryginalne, pomysły.