Posted on

Postaw na innowacyjne rozwiązania w swoim życiu – odkryj doskonałość w produktach firmy Asus!

Laptopy marki Asus są napędzane przez wyjątkową technologię Intel® Evo™ i to czyni je idealnymi asystentami do tworzenia niezapomnianych wspomnień. Dzięki doskonałej wydajności, długiemu czasowi pracy na baterii oraz smukłej i lekkiej konstrukcji, są gotowe na każde wyzwanie. Laptopy Asus zapewniają aż o 75% większą dokładność odwzorowania kolorów! Oznacza to, że obraz będzie zdecydowanie lepiej odwzorowany, a kolory żywsze. Zastosowane wyświetlacze OLED redukują szkodliwe niebieskie światło nawet o 70% w porównaniu z wyświetlaczami LCD. Asus w połączeniu z technologią Intel® Evo™ to kombinacja, która naprawdę robi różnicę, którą zauważysz niemal momentalnie!

Asus ROG Ryujin III 240 ARGB – układ chłodzenia cieczą, jakiego jeszcze nie było!

Ten rewolucyjny układ chłodzenia cieczą typu AIO przynosi rozwiązania, których jeszcze nie było! Został wyposażony w zaawansowane funkcje, które przeniosą Cię na inny poziom. Jednym z najbardziej wyróżniających się elementów chłodzenia Asus ROG Ryujin III 240 ARGB jest 3,5-calowy wyświetlacz LCD. Pozwala ona na szybkie sprawdzenie informacji o komponentach systemu oraz wyświetlanie spersonalizowanych animacji w formacie GIF. Pompa Asetek 8. generacji w układzie ROG Ryujin III 240 ARGB została wyposażona w silnik trójfazowy, dzięki czemu otrzymasz wyższą wydajność chłodzenia, większe natężenie przepływu i niższą impedancję. Postaw na innowacyjność oraz jakość i wybierz Asus ROG Ryujin III 240 ARGB!

Asus ROG Swift OLED PG27AQDM – wyjątkowy monitor gamingowy Twoich marzeń!

Asus ROG Swift OLED PG27AQDM to monitor gamingowy, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających graczy. Ma aż 27-cali i rozdzielczość 2560 × 1440 pikseli. Dzięki temu zachwyci Cię wyjątkową jakością obrazu, doskonałymi parametrami technicznymi i niezwykłymi funkcjami. Wysokiej wydajności radiator i inteligentna optymalizacja napięcia pozwalają na lepsze zarządzanie ciepłem, co z kolei zmniejsza ryzyko efektu „wypalenia” na matrycy OLED. Kup go już dziś!